Spoření do zlata

Spoření do zlata řeší především 2 základní výhody, o které jsou ochuzeni lidé, kteří nedisponují okamžitým dostatkem přebytečné hotovosti pro pravidelné nákupy investičních zlatých slitků o hmotnosti minimálně 1 oz/1 unce/31,1 g.

1) V případě, že máte omezené finanční prostředky, které jste schopni každý měsíc uvolnit, lze formou spoření do zlata odstranit nevýhodu nákupu zlata v nízkogramážových slitcích, které jsou zatíženy nejvyšší marži rafinera (poplatkem za zpracování). To může tvořit až 30% navíc oproti burzovní ceně! Pokud zlaté slitky nakoupíme společně, je možné docílit i pro drobné investory atraktivní gramové ceny zlata.

2) Spoření Zlatá renta také transparentě optimalizuje a zefektivňuje nákup zlata. Správný investor vždy investuje pravidelně. Docílí tím té nejlepší průměrné ceny. Takto řeší svá portfolia především velcí investoři, kteří mají vždy dostatek finančních prostředků na opakovaný nákup. Vy máte nyní možnost tuto výhodu také využít a díky spoření chytře a pravidelně investovat, aniž byste museli mít vždy dostatek hotovosti.